18e Eeuwse zilveren roomkom met lepel, 833/000, ronde kom versierd met drijfwerk met pauwen en floraal decor. geplaatst op ronde voet. ø11x5cm. Met een roomlepel met een bewerkte ronde bak en een gekrulde steel bekroond van een figuur. 12 cm. Totaal ca 98 gram. Iets uit model, verder in goede staat.