Zeldzame grote set Chinees porseleinen kang xi kop en schotels. 16x Met tuin decor. Gecontourneerde omranding + bodemmerk. 9 Kopjes goed, 1 kopje gerestaureerd, drie kopjes chip, drie kopjes haarlijn/chip. Alle schotels goed. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.