Oud Duits Hutschenreuther servies met roze en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, 2x terrine, melk/suiker, 2x diepe schalen, 36x kop/schotels, 4x tablets, 9x kommen, 9x diepe borden, 8x borden, 9x grote borden, 9x eierdoppen, 2x kaarskandelaar. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.