Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.