Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, Amsterdam jl.E:1852. 16x14x22cm. gerestaureerd aan de bodem, verder in goede staat.