Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24x B 34 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Startprijs 35 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 50 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 45 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Stilleven
Startprijs 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.

2x Miniatuur portret
Startprijs 80 EUR

Twee antieke biedermeier miniatuur portretten in parelmoerlijst. 2x Dames portret. Beide zijn (onduidelijk) gesigneerd. Afmeting (met lijst): H 10 x B 11 cm. / H 10 x B 9 cm. In goede staat.

Naar Charles Gruppe, Landschap met paardenkar en boer
Startprijs 60 EUR

Naar Charles Gruppe. Circa 1900. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

German Grobe, Dorpsgezicht Katwijk
Startprijs 80 EUR

German Grobe. Dorpsgezicht Katwijk met vissersvrouwen. Olieverf op schilderskarton. Krimpnaden. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In matige staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 35 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Oudewater in de winter
Startprijs 500 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

3x Oude landkaart
Startprijs 60 EUR

Drie oude ingelijste landkaarten. 1x Kaart van de stad Wenen, Afmeting (met lijst): H 71 x B 64 cm. 1x Kaart Wartenberg, afmeting: H 40 x B 37 cm. 1x Kaart noord Friesland, afmeting: H 75 x B 55 cm. I...

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

R. Rounivkov, Stilleven
Startprijs 60 EUR

R. Rounivkov. 1939. Russische School? Stilleven met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gravure in lijst
Startprijs 60 EUR

Antieke metalen lijst met opgewerkte bloemen (brons kleurig) + gravure van Trigt. 19e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 55 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravure, Middelburg
Startprijs 60 EUR

2x 18e Eeuwse Hollandse gravure, Middelburg. 1x Kerk met figuren, vouwen + één scheurtje. 1x Molenwater te Middelburg met figuren. J.B. probst sculp. + G.B. probst excud. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In ...

2x Prent in vergulde lijst
Startprijs 80 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Engelse prenten in originele vergulde lijsten. G. Merland pinx. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Wim Izaks, Abstract
Startprijs 500 EUR

Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Russische School, Landschap in stijl van Salvador Dali
Startprijs 100 EUR

Russische School. 20e Eeuw. Verso gesigneerd. Landschap in de stijl van Salvador Dali. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

Russische School, Naakte dames op strand
Startprijs 80 EUR

Russische School. 1993. Verso gesigneerd. Naakte dames op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 63 cm. In goede staat.

Albert Buikema, Jazz ballet danseres
Startprijs 50 EUR

Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Lotti, Family of 5
Startprijs 100 EUR

Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.

E. v/d Ven, Vaas met anemonen
Startprijs 150 EUR

E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Startprijs 60 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Het oprechten des tabernakels met de heilige vaten en 't gereedschap. G. Hoet del. J. de Later fecit. Jacobus de Later, circa 1705. Gravure op papier. Afmeting: H 36 x B 44 c...