Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Angelika. 1997. Nr. 87/300. El Nahual. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
George Braque. Profil a la palette. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Naakte man met zeemeerminnen. Aquatint op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. 1983 Mirage editions Santa Monica. Lithografie op papier. Afmeting: H 58,5 x B 85 cm. In redelijke staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram N.H. Fecit. 1873. Man met hond en aapje in landschap. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse aquarellen. Gesigneerd. Landschappen met vogels. Op papier en zijde. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.
Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.