Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...
17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.