Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren horloge blauwe plaat
Resultaat: 55 EUR

Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...

2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma Koro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat

2x Piko: 57538 en 59448
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

2x Piko: 57984 en 59441
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Zilveren ring met diamant
Resultaat: 50 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR

C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.