Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...
Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...
Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met...
Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...
Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...
Zilveren dames hanghorloge met ketting, Zilveren hanghorloge met roze kleurige bewerking aan de gefacetteerde randen. Een wijzer ligt los in de kast. ø 30 mm. Lengte jasseroncollier 70 cm.
Zilveren zakhorloge, Vertex, 925/000, met zilveren horlogeketting en munt, Korona 1913. Zakhorloge met oog. ø 50 mm, Engels. Werkend
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.