Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G
Antieke Franse naaitafel omstreeks 1880 met lade en etage, notenhouten fineer, binnenwerk met vakverdeling en spiegel (licht wormbeval) Verder in goede staat 76x55x37 cm
Achttiende eeuwse iepenhouten Louis Seize armleunstoel. 97x63x54cm In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel met etage omstreeks 1870 geschulpt blad met marquetteriegelegd fineer, binnenwerk met spiegel en vakverdeling(compleet met slot en sleutel) In zeer goede s...
Antieke Duitse Biedermeier naaitafel, omstreeks 1840, wortelnoten met intarsia, ongerestaureerd, 2 lades 78x60x39cm. Cond:M
Chinees lakwerk 4 laden kastje, met goudkleurig landschap, 8 hoekig 71cm, Cond:G
Zeldzame Engelse 19e eeuwse Tiltop bijzettafel omstreeks 1870, met driespantpoot, diverse houtsoorten, intarsia, noten, wortelnoten, ahorn etc floraal inlegwerk, blad iets scheef 57x47ø Cond:G
Zuid Amerikaanse Inca stijl houten ladenkast met figuren, 2e helft 20e eeuw 197x40x35cm. Cond:G
Antieke Gründerzeit naaitafel met twee lades, ingelegd binnenwerk met dekselverdeling, omstreeks 1880, in goede staat 77x48x40cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten bijzettafel met 3 spantpoot. In goede en originele staat. ø70x66cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse eikenhoutgestoken wandrekken, eenmaal wit gelakt, eenmaal originele polychromie 28-70cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm
Eikenhouten sidetable met twee lades, stijlmeubel naar oud Engels voorbeeld. In goede staat 71x140x53cm
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten deken kist met origineel slot in goede staat 80x63x140cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw. In goede staat 60x80x15cm.
Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken armleunstoel met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm. Cond:G
Twee oude Chinese planten tafels, houtgestoken, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 70x41x30cm. Cond:G
Prachtige antieke notenhouten Dagobert stoel met mooi snijwerk, met twee gezichten en ranken, omstreeks 1880 90x57x54cm in zeer goede staat
Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm
Antieke Engelse eikenhouten klaptafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 73x92x120cm.
Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G
Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G
Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G
Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm
Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.
Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G
Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G
Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm
Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G
Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G
Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø
Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G
Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R
Antieke Biedermeier kersenhouten 2-deurs meidenkast omstreeks 1850. In goede staat 151x110x51cm
Engelse mahoniehouten Davenport schrijfbureau met laden aan de zijkant, 20e eeuw 87x55x53cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken tafeltje met gesneden draak en driespant poot, fineer geschulpt blad laat los, 94cm. Cond:G
Achttiende eeuwse notenhouten salontafel met twee lades(prachtig blad en patina) in goede staat 150x51x61cm
Hollands 18e eeuws eikenhouten Barok commode, oudere restauraties 75x86x50cm. Cond:G
Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G
Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.
Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat
18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.
Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met houtgestoken front, zonder slot (oudere restauraties) 90x77x156cm Cond:G
Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.
Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm
Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.
Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.
Antieke Bretonse notenhouten Renaissance stijl 1-deurs kabinet met rijkelijk snijwerk omstreeks 1880 met lade. In zeer goede staat 158x70x49cm
Imposant Hollands wortelnotencylinder schrijfbureau omstreeks 1870 Willem 3, 11 lades, met vakverdeling. In goede originele staat 154x153x92cm Cond:G
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.
Hollands eikenhouten kabinet, Barok, Louis Quinze, ca 1780 met verguld messing beslag en mooie patina. 248x185x64 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G
Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...
Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.