Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G
Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....
Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G