Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR

Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische School (Kapitonova Alexandra), olieverf op linnen, parkeerplaats met auto's in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, kruisiging
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, kruisiging 67x95cm. Cond.: M

2 Beelden, meisjes op stoel
Startprijs 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Houtskool tekening
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G

Bronzen boekensteunen, vogel
Resultaat: 170 EUR

Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G

Drents landschap met schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G

Bronsje, vrouw
Startprijs 125 EUR

Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een Spaanse vrouw met waaier, gesigneerd A. Gauder?. Mooie patina en in goede staat 19cm.

Buste, Jef Lambeaux
Startprijs 280 EUR

Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Resultaat: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw voorstellend Balinese dansers 12-28cm. Cond.: G

Gravure, Paul Müller
Startprijs 20 EUR

Paul Müller, gravure of ets op papier, dorpsgezicht met figuren 25x19cm. Cond.: G

Jacque Mels
Startprijs 50 EUR

Jacque Mels, zwarte inkt op papier, Brasil of Brash 42x27cm. Cond.: G