Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Russische School (Kapitonova Alexandra), olieverf op linnen, parkeerplaats met auto's in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, kruisiging 67x95cm. Cond.: M
Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een Spaanse vrouw met waaier, gesigneerd A. Gauder?. Mooie patina en in goede staat 19cm.
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw voorstellend Balinese dansers 12-28cm. Cond.: G
Paul Müller, gravure of ets op papier, dorpsgezicht met figuren 25x19cm. Cond.: G