Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.
Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.
M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met windmolen en knotwilgen. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In goede staat.
B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.