Zoeken

Engelse speelgoed Tri-Ang Lines trein
Startprijs 200 EUR

Grote Engelse speelgoed Tri-Ang Lines Bros. trein met wagons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 170 cm. In zeer goede originele staat.

Twee kinderfornuizen
Startprijs 100 EUR

2x Duits speelgoed (Bing)
Startprijs 100 EUR

Mobo fiets, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke kinderfiets van het merk Mobo. Circa 1920 - 1930. Gebruikssporen. Afmeting: 70 x 34 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Oude teddybeer
Startprijs 150 EUR

Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Steiff teddybeer
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.