Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels 7832
Twee Chinese kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot 1261
Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 90 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1254
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zilveren dameshorloge 637
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

100 EUR

Renard, Strandgezicht 1247
Renard, Strandgezicht
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 630
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

80 EUR

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm. 7796
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4006
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.800 EUR
Kang Xi theebus met zilverwerk 7789
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7782
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote vuurvergulde pendule 3603
Grote vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Franse Hinterzappler, 1830 3596
Franse Hinterzappler, 1830

Resultaat:

350 EUR

Landkaart, Gelderland + Zutphen 1211
Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR
Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm. 7060
Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR
Kleine Chinese flacon 7746
Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klokkendragers 3589
Schwarzwalder klokkendragers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR