Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden rozet ring met diamant
Resultaat: 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...

Zilveren dameshorloge
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 80 EUR

Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...

Gouden schakelring
Resultaat: 200 EUR

Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw

Perzische kruithoorn
Resultaat: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke karabijn WO I
Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Revolver
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.

Japanse Kutani vaas, H 61 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder piedestal
Startprijs 400 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.

Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR

Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Oude Chinese tafel met drie lades
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.

Twee Franse Napoleon II kandelaren
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Jardiniere met wild voorstelling
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 170 EUR

Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.

Lot Chinese porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Grote wandkast
Startprijs 80 EUR

Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke WMF wandplaat
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Wandpetroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.