Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel Chinese dekselpotten H 51 cm. 7397
Stel Chinese dekselpotten H 51 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6001
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

225 EUR

Chinese dekseldoos 2216
Chinese dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Chinese Kanton vazen 7410
2 Chinese Kanton vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot gesneden edelstenen 823
Lot gesneden edelstenen

Resultaat:

120 EUR

Chinese Imari schaal Ø 23 cm. 7414
Chinese Imari schaal Ø 23 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie Japanse Imari borden 7427
Drie Japanse Imari borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Armbanden, divers 840
5 Armbanden, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9 Koraal doodshoofden 2220
9 Koraal doodshoofden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke haardset, 1900 2233
Antieke haardset, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
17e Eeuwse baardmankruik 6018
17e Eeuwse baardmankruik

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees Imari bord Ø 21,2 cm. 7444
Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kinderspeelgoed (30-er jaren) 2250
Kinderspeelgoed (30-er jaren)

Resultaat:

45 EUR

4 Delen Chinees porselein 7461
4 Delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen 6035
Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schwarzwalder kapstok 2267
Schwarzwalder kapstok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7478
Chinese trekpot

Resultaat:

50 EUR

Chinese Familie Roze kom 7495
Chinese Familie Roze kom
Startprijs 60 EUR
Antieke Tichelaar wandplaquette 6052
Antieke Tichelaar wandplaquette
Startprijs 150 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1032
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Grammofoon in kast 2284
Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR
Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm. 7512
Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuws porselein 6069
2x 19e Eeuws porselein

Resultaat:

60 EUR