Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen schaal met figuur, 1900 5024
Bronzen schaal met figuur, 1900

Resultaat:

150 EUR

Bronzen buste 5023
Bronzen buste
Startprijs 200 EUR
Bronzen kraanvogel 5022
Bronzen kraanvogel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen figuur met ivoor 5021
Bronzen figuur met ivoor

Resultaat:

950 EUR

Figurengroep van gips 5020
Figurengroep van gips
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Bronzen fazant 5019
Bronzen fazant

Resultaat:

160 EUR

Bronzen figuur, Naakte dame met Amor 5018
Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
Startprijs 1.350 EUR
Bronzen figuur, E. Picault 5017
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Antiek Japans bronzen figuur, 1880 5016
Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Houten Maria beeld 5015
Houten Maria beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee religieuze beelden 5014
Twee religieuze beelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen buste (Messerschmidt) 5013
Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat:

1.250 EUR

Bronzen buste (Messerschmidt) 5012
Bronzen buste (Messerschmidt)
Startprijs 1.250 EUR
Bronzen beeld, Japanse kinderen 5011
Bronzen beeld, Japanse kinderen
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Gesigneerd bronzen edelhert 5010
Gesigneerd bronzen edelhert

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Neushoorn 5009
Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon 5008
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon

Resultaat:

650 EUR

Bronzen figuur, Naakte dame 5007
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 275 EUR
Bronzen figuur door Charles Cumberworth 5006
Bronzen figuur door Charles Cumberworth
Startprijs 750 EUR
Zandstenen beeldhouwwerk 5005
Zandstenen beeldhouwwerk
Startprijs 500 EUR
Antiek Weens bronzen figuur, 1900 5004
Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, 1900 5003
Bronzen figuur, 1900

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, H. Muller 5002
Bronzen figuur, H. Muller

Resultaat:

450 EUR

Bronzen beeld, Clodion 5001
Bronzen beeld, Clodion
Startprijs 2.000 EUR