Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren strooilepel, 1815 306
Zilveren strooilepel, 1815

Resultaat:

90 EUR

2x 18e Eeuws tabaksdozen 2160
2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Perzisch kleed 4509
Perzisch kleed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas 7274
Chinese celadon oorvaas

Resultaat:

300 EUR

Zilveren Rembrandt lepel, 1905 296
Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie schildpad houders 2150
Drie schildpad houders

Resultaat:

150 EUR

Perzisch kleed, 124 x 178 cm. 4504
Perzisch kleed, 124 x 178 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm. 4500
Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4260
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR

Twee Chinese kommen Ø 13 cm. 7264
Twee Chinese kommen Ø 13 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Grote Chinese dekselvazen 7261
2 Grote Chinese dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker 20
Zilveren miniatuur molenbeker
Startprijs 100 EUR
Karaf op zilveren voet 19
Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR
Zilveren couvert, 1797 292
Zilveren couvert, 1797
Startprijs 140 EUR
Zilveren lepel en vaas 289
Zilveren lepel en vaas
Startprijs 70 EUR
Gouden ring met camee 762
Gouden ring met camee
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Grote koperen lamp 2148
Grote koperen lamp

Resultaat:

100 EUR

Zilveren brandewijnkom, 1723 10
Zilveren brandewijnkom, 1723
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren grote schaal 8
Zilveren grote schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2717
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kruithoorn 2714
Kruithoorn

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek geweer 2713
Antiek geweer

Resultaat:

100 EUR

Groot pistool 2706
Groot pistool
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw. 2705
Antiek sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR