Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.
Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.
Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.
Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...
Negen maal diversen. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, Rosenthal vaas, vergiet, Bavaria theepotje, vernikkelde theepot. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.