Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver (plaatje/lepels etc.)
Startprijs 50 EUR

Lot zilver bestaande uit een gecontourneerd zilveren blaadje met ribbewerking met een rond kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 4 zilveren lepeltjes met bladdecor.

Plated spiegel+poederdoos
Startprijs 30 EUR

Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....

6x Antieke zilveren lepeltjes 1870
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke 835/000 zilveren lepeltjes met getorste stelen en gecontourneerde floraal gegraveerde heften. Mr. A & J.J. Driesen - Schoonhoven. Circa 1870. Circa: 24 gr. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat...

Dienblad
Startprijs 90 EUR

Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten binnenblad en een opengewerkte plated rand met biedermeier patroon met bloemen en krullen. klein breukje in de rand. 31x44x2cm. Verder in goede staat

Zilveren mandje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met glooiende parelrand, voorzien van ajourwerk met pauwen, Het mandje is geplaatst op een ovale dubbele ring. 12x9x5cm. ca 60 gram. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven....

Zilveren mandje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand uit voluten. Gezaagd met pompoenen en floraal decor. Voorzien van grepen met palmetten. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven jl.: H:1942. ca 103 ...

Zilveren broodmand
Resultaat: 360 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, opengewerkt schuitmodel met spijlendecor, geplaatst op een ovale voet met geribde rand. De mand is voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagringen. ca 365 gram. 29x18x9cm. Eé...

2 Zilveren strooiers
Startprijs 40 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

Zilveren peper/zout stel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren specerijen stel, 925/000, met twee strooiers en een bakje met een rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van fijne guilloche bewerking. MT.: Reid & Sons, Newcastle. Eén strooier wat gedeuk...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 100 EUR

Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal opengewerkt model met spijlen en floraal patroon geplaatst op een ovale dubbele filetrand. De schaal is voorzien van een parelrand. 18,5x12x6cm. ca 124 gram. Voor...

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Startprijs 380 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000, gecontourneerde kluwenhouder voorzien van gezaagde halve manen en een getrembleerde rand. Met harthanger voorzien van monogram en een rokhaak met figuren. 1...

Zilveren ketel met comfoor, 1855
Startprijs 420 EUR

Zilveren ketel met comfoor, 833/000, kannetje met cannelures, versierd met parelranden en een gekrulde greep, MT.: J.Van Kempen, Voorschoten, jl.:v: 1905, 20x10x15cm, geplaatst op een rond comfoor me...

Zilveren tabakspot 1852
Startprijs 440 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Friese zilveren brandewijnkom 1739
Startprijs 580 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven ovale kom met schelpen, krullen en cartouches, geplaatst op een ovale gedreven voet met parelrand. De grepen zijn gemaakt uit putti's met bloemenmand. Voorzie...

Zilveren brijlepel
Startprijs 125 EUR

Zilveren brijlepel, 826/000, met puntvormige bak en een gehamerde steel met bewerkte rand. Deens, 37 cm. ca 143 gram. MT.: C.F.Heinse, 1930. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd rasterpatroon, versierd met voluten, bloemenmanden en cartouchen. Voorzien van een voorstelling met muziekmakende putti'...

Cassette met zilveren lepels
Startprijs 240 EUR

Wortelnoten cassette met zilveren lepels, 835/000. Gecontourneerde cassette op bolpootjes, één ontbreekt, met velouren interieur voorzien van 12 koffielepels, een theeduim en een suikerschep, beiden m...

Zilveren beugeltas met rokhaak
Startprijs 320 EUR

Zilveren beugeltas met rokhaak, 833/000, gecontourneerde opengewerkte beugel met krullen, bloemen en figuren met een grote ring bevestigd aan een opengewerkte rokhaak met een vrouwfiguur. MT.: Johanne...

Zilveren thorapointer
Resultaat: 400 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat

Zilveren fotolijst 'trein'
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een trein met houten achterzijde. 15x12cm.

Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een slak versierd met emaille. Voorzien van een velouren achterkant. 19x15cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 135 EUR

Vier zilveren miniaturen, met een mand met hangsel, een ovaal fotolijstje met voluten, een kar met ton en en een hondenhok met hond. Diverse gehaltes. ca 79 gram. 3-7cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst (dubbel)
Resultaat: 130 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000. Lijst voor 2 ovale foto's. De lijst is versierd met olifanten, pauwen en florale motieven. 18x17cm. In goede staat