Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G
W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G
Fraaie ring zilver/rose verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G
Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.