Lot met 24 zilveren hangers, met o.a. diverse zodiacs. ø16-20mm. ca 27 gram. In goede staat
Fijne witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bolle band in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct, gezet in een gladomzetting. ca 1,9 gram. ø 53. WVP € 550,...
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Fraaie choker van cultivé parels voorzien van een witgouden hanger, 585/000 en een zilveren magneetsluiting. Collier van verlopende cultivé parels met een mooi luster, ø 6,5-8,5mm, met in het midden e...
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad. Samengesteld. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met blauw topaas en amethist. Armband met 2 rijen zig-zag ten opzichte van elkaar met aan de ene kant rond gefacetteerde blauw topazen en aan de andere kant met rond gefacet...
Zilveren design armband, 835/000, met ruwe bewerking en deels voorzien van vergulding en versierd met zirconia. met bakslot en veiligheid. 18 cm. breedte 10 mm. Totaal ca 24,3 gram. In goede staat
Twee zilveren armbanden, 925/000, met kleurstenen, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 6 en 7 mm. 19 cm. ca 39 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...
Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.
Collier en armband met 3 rijen gefacetteerde gitkralen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting met granaat. 22 en 47 cm.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Oude spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Met vergulde stucwerklijst. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke kerfsnede schaarstoel. Friesland. Circa 1900. Afmeting: 63 x 61 x 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.