Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot zilveren hangers, zodiac
Startpreis 50 EUR

Lot met 24 zilveren hangers, met o.a. diverse zodiacs. ø16-20mm. ca 27 gram. In goede staat

Witgouden solitairring met diamant
Startpreis 260 EUR

Fijne witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bolle band in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct, gezet in een gladomzetting. ca 1,9 gram. ø 53. WVP € 550,...

Eiken 4-laden commode
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Choker van cultivé parels met witgoud
Ergebnis: 180 EUR

Fraaie choker van cultivé parels voorzien van een witgouden hanger, 585/000 en een zilveren magneetsluiting. Collier van verlopende cultivé parels met een mooi luster, ø 6,5-8,5mm, met in het midden e...

Gouden staafbroche met diamant
Startpreis 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 200 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Antieke schaaktafel
Startpreis 150 EUR

Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad. Samengesteld. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese piedestal
Ergebnis: 120 EUR

Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren armband met blauw topaas en amethist
Startpreis 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met blauw topaas en amethist. Armband met 2 rijen zig-zag ten opzichte van elkaar met aan de ene kant rond gefacetteerde blauw topazen en aan de andere kant met rond gefacet...

Zilveren design armband
Ergebnis: 75 EUR

Zilveren design armband, 835/000, met ruwe bewerking en deels voorzien van vergulding en versierd met zirconia. met bakslot en veiligheid. 18 cm. breedte 10 mm. Totaal ca 24,3 gram. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000, met kleurstenen, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 6 en 7 mm. 19 cm. ca 39 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant en saffier
Startpreis 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...

Gouden oorhangers hartjes
Startpreis 90 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Louis Philippe tafel, 1870
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.

Collier en armband met 3-streng gitten
Startpreis 220 EUR

Collier en armband met 3 rijen gefacetteerde gitkralen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting met granaat. 22 en 47 cm.

Zilver vergulde ring/luipaard
Startpreis 60 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

Oude spiegel
Startpreis 100 EUR

Oude spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Met vergulde stucwerklijst. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke kerfsnede schaarstoel. Friesland. Circa 1900. Afmeting: 63 x 61 x 36 cm. In goede staat.

Antieke eiken eettafel, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.

Eiken boekenkast
Startpreis 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Ergebnis: 120 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Spiegel in Jugendstil-stijl
Ergebnis: 80 EUR

Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1800
Startpreis 380 EUR

Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.