Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Italiaanse twee-delige notenhouten Barok vitrinekast met gebogen glas en snijwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.