C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met double band. Oud horloge met een ronde kast met een gefacetteerde rand, aan de achterzijde voorzien van een guilloche bewerking met schild en sterren. ø27mm. Bevestigd...
Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.