Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.