Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.