Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Ergebnis: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Gouden ring met citrien, Art Deco
Startpreis 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...

Duitse Serpekin regulateur
Ergebnis: 80 EUR

Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

Asbak Holland-Amerika-lijn
Ergebnis: 75 EUR

1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Wandelstok met zilver
Startpreis 75 EUR

Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.

2x Chinese kommen + consoles
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

Zilveren ring lapis lazuli
Ergebnis: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat

2x Messing kandelaren
Startpreis 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Ergebnis: 70 EUR

Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startpreis 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Eiken regulateur
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

4 Zilveren ringen
Startpreis 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.

Art Nouveau tafellamp
Startpreis 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Ergebnis: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startpreis 240 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse Brevete bureauklok
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren 3-poot bakje
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...

Tourmalijn collier met gouden hanger
Startpreis 150 EUR

Collier van lichtgroen tourmalijnkralen met gouden bollen en kruisje, 585/000. Collier van fijne kralen, ø 3,5 mm, met 30 gladde gouden bolletjes en in het midden een gouden kruis bezet met groene ste...

Witgouden ring met diamant en saffier
Ergebnis: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...

Zilveren wijnset in cassette, Bonebakker
Ergebnis: 175 EUR

Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...

2 Gouden streekhangers met collier
Ergebnis: 100 EUR

Twee geelgouden streekhangers, 585/000, een klein ovaal model met bloemenmand met ster en traanvormige hanger, ca 3 cm en een ovale hanger met filigrain en knopjes, stukje ontbreekt, ca 3,5 cm. Voorzi...

Geelgouden ring met diamanten
Startpreis 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct, geplaatst in witgouden 4 pootzettingen. ø 65, ca 5 gram. In goede staat

3 Bijbeltjes met goud en zilver
Startpreis 150 EUR

Drie bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag, 2 met zilveren sluiting, 835/000, één mist een deel van het entree en 1 met geelgouden sluiting, 585/000, met goud op snee. Groottes 7,5x12x3cm,...

Zilveren chatelaine, 1810
Startpreis 550 EUR

Zilveren chatelaine met breischede, schaar en naaldenkoker bevestigd aan een rokhaak. Rokhaak met voorstelling met figuren met daaraan een naaldenkoker en breischede met voorstellingen en krullen, en ...

2 Colliers Bloedkoraal/turkoois en oorhangers
Ergebnis: 100 EUR

Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...

Lodereinfles met goud
Startpreis 100 EUR

Kristallen flacon met geelgouden kraag en dop, 585/000ovale cilindervorm met slijpwerk. 2,5x1,5x9cm. Dop heeft 2 deukje, verder in goede staat