Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.