Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Chinese wieg, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.

Metalen miniatuur harnas
Startpreis 60 EUR

Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 150 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met krullen en een rand met bloemen. 25x18x5cm. Voorzien van datumgravure aan de binnenzijde. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam. jl...

Paul Bodifée, Zandpad met boerin
Ergebnis: 50 EUR

Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom, 1850
Startpreis 140 EUR

Zilveren roomkom, 833/000, klein rond model met allegorisch voorstelling met vrouwe justitia. MT.: Onduidelijk. ca 1850. ø8x4,5cm. ca 63 gram. In goede staat

4x Oude metalen notenkrakers
Startpreis 50 EUR

Vier oude metalen notenkrakers met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 6,5 cm. In goede staat.

Miniatuur op ivoor, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Dames miniatuur op ivoor. 19e Eeuw. Gesigneerd J. Stiefer. Afmeting: 4,5 - 3,5 cm. In goede staat.

Set antieke koetslampen, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek koperwerk
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Kunstglazen mondgeblazen haan
Ergebnis: 80 EUR

Grote kunstglazen mondgeblazen haan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Oude ikoon, 20e eeuw
Ergebnis: 45 EUR

Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Platbodems op IJsselmeer
Startpreis 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Platbodems op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem
Ergebnis: 60 EUR

Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Ergebnis: 55 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.

Grote moderne fruitschaal
Ergebnis: 50 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA
Ergebnis: 200 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startpreis 200 EUR

John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Ergebnis: 140 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, 19e eeuw
Startpreis 700 EUR

19e Eeuwse Franse boulle religieuze pendule met schildpad. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 53 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Startpreis 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...

Corneille, Moderne compositie
Startpreis 375 EUR

Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startpreis 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.

Oosterse messing bloempot
Startpreis 250 EUR

Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Ergebnis: 75 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startpreis 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp
Ergebnis: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...

Flöten Uhr, 1820
Startpreis 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...

Antiek zilveren mes, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Antiek mes met zilveren pistoolheft, versierd met voluten en een voorstelling met een os. Bekroond met een ruiter te paard. Schoonhoven, M: 1798. Voorzien van een gravure. lengte 29 cm. In goede staat

Zilveren dekseldoos
Startpreis 200 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...

Heilig kruis met inri + doodshoofd
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antiek inktstel met kristalglazen inktreservoirs. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Engelse blikken globe
Ergebnis: 40 EUR

Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.

3x Nikkelen carbidlampen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke vernikkelde carbidlampen. Bestaande uit: Twee maal fietslamp en één handlantaarn. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Glas in lood venster
Startpreis 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.

Lot antiek lederen schoenen/klompen
Ergebnis: 75 EUR

Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.

Witgouden Longines horloge met diamant
Startpreis 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Witgouden ring met diamant en saffier
Startpreis 450 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Verveen, Havengezicht Rotterdam
Ergebnis: 425 EUR

Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Glazen en vaas met zilver (6x)
Startpreis 50 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Kleine bronzen boeddha
Startpreis 50 EUR

Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Startpreis 120 EUR

Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat

2 Zilveren colliers met stenen
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.

Zilveren hanger met zwarte en witte zirconia's
Startpreis 30 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. een rechthoekige hanger opengewerkt met 3 zwarte en 3 witte zirconia's in verschillende slijpvormen. 11x38mm. ca 8,5 gram. Nieuw

2x Antieke bronzen offerkom
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

Afrikaans snijwerk beeld
Startpreis 25 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Terracotta buste, Man
Startpreis 50 EUR

Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Franse Galliërs
Startpreis 350 EUR

19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke bronzen erotische sculptuur
Ergebnis: 260 EUR

Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne Geisha's
Ergebnis: 120 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Pierrot
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

P.J. Mene, Twee honden
Startpreis 350 EUR

P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Cooper, Herder met coming sheep
Ergebnis: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Gouden tennisarmband met diamant
Startpreis 1.800 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...

Houtgesneden Madonna
Startpreis 150 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Afrikaans beeld
Startpreis 50 EUR

Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Zilveren armband
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een visgraat motief en bollen. Met bakslot en veiligheid. Breedte14 mm. lengte 19,5 cm. ca 38,8 gram. In goede staat

Antiek Frans figuur, Jongen met hond
Ergebnis: 85 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Franse passerset, 1900
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Ergebnis: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond
Ergebnis: 220 EUR

Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Jan van Delft, Dorp aan het water
Startpreis 150 EUR

Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startpreis 300 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Mythologische voorstelling
Startpreis 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Ergebnis: 160 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, voorzien van puntbak en een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde versierd met graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/Sneek, 1845-1902. le...

Zilveren bruidegomspijpje
Startpreis 90 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...

Gouden armband, Frans gourmet
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...

Bronzen figuur, Lezend meisje op klapstoel
Ergebnis: 75 EUR

Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd kistje, 1900
Startpreis 275 EUR

Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.

Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Startpreis 50 EUR

Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startpreis 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 700 EUR

Zeer fraaie witgouden ring, 750/000, royal bezet met diamant. Bolle ring met een rij bezet met 5 briljant geslepen diamant, totaal 0,75 crt. De ruimte tussen en rondom de stenen is bezet met 35 brilja...

Zilveren theepot
Startpreis 180 EUR

Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...

Bronzen beeld, Uil
Startpreis 95 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startpreis 250 EUR

Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren servies
Startpreis 1.750 EUR

Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...

Grote zilveren schaal
Ergebnis: 450 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat

Lot met gitten en granaat
Ergebnis: 60 EUR

Lot met gitten collier en armband met geelgouden sluitingen en granaatkralen met een geelgouden sluiting met granaat. 585/000.

Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting
Ergebnis: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...

Bronzen beeld, Art Nouveau Golfster
Startpreis 170 EUR

Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startpreis 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Antieke viool, Hopf
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Startpreis 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Oude porseleinen Rosenthal woerd
Ergebnis: 20 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke fotolijst, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Ergebnis: 235 EUR

19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Authentiek Spitfire vliegtuig compas
Ergebnis: 105 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.