Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.