Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel en rode steen. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde rode steen met een rand met zaadpareltjes. Eén ontbreekt. ca 1,8 gram. ø58. In redelijk goede sta...
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,