Zeer grote oude/antieke loper. Beschadigd. Afmeting: 105 x 366 cm. In matige staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Floraal. Meerkleurig. Afmeting: 254 x 170 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.
Groot dik Perzisch meerkleurig tapijt met florale decors. Afmeting: 230 x 320 cm. In goede staat.