Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Art Deco hanglamp, 1920
Ergebnis: 95 EUR

Notenhouten Art Deco hanglamp met messing. Circa 1920. Afmeting: 50 x 55 cm ø. In goede staat.

2x Antieke lakstempels
Startpreis 100 EUR

Twee antieke lakstempels. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: Jugendstil plated brons + Jugendstil Pelikaan brons. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

4x Boeddha beeldjes
Startpreis 50 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek plated
Startpreis 50 EUR

Vijf maal oud/antiek plated. Bestaande uit: Glazen schaal, soezenmand, ijsemmer, schaal en menage. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Religieus figuur, Heilige met adelaar
Ergebnis: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Antiek Frans beeld, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, 1900
Startpreis 90 EUR

Groot antiek Frans beeld. Visser op boeg. Door V. Morey. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos
Startpreis 40 EUR

Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Moderne lederen stoel
Ergebnis: 250 EUR

Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke olielampen
Ergebnis: 80 EUR

Drie maal oude/antieke olielampen. Bestaande uit: Antiek wit-glas + repro deco vaas, florale decor + repro deco vaas, florale decor. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Kamasutra (brons)
Ergebnis: 125 EUR

Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.

Duitse figuur, Metaalbewerker
Ergebnis: 65 EUR

Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Ergebnis: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Thonet stoelen, 1910
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Decoratieve dolk, Rusland
Ergebnis: 50 EUR

Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

2x Sabel, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.

Luftwaffe parade degen (kopie)
Startpreis 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

Lot diversen WO II
Ergebnis: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...

Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Startpreis 60 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Hanen jachtgeweer
Ergebnis: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing microscoop in kist
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.