Notenhouten Art Deco hanglamp met messing. Circa 1920. Afmeting: 50 x 55 cm ø. In goede staat.
Twee antieke lakstempels. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: Jugendstil plated brons + Jugendstil Pelikaan brons. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek plated. Bestaande uit: Glazen schaal, soezenmand, ijsemmer, schaal en menage. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Visser op boeg. Door V. Morey. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke olielampen. Bestaande uit: Antiek wit-glas + repro deco vaas, florale decor + repro deco vaas, florale decor. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.