Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...
Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.