Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.