Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G
Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G
Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G
Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G
Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G
Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G