Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Zilveren sultan, als hanger, 925/000. Met flexibele ledematen. Grootte 5x3 cm ca 6 gr. Nieuw
Twee fantasie armbanden, één met schakels van gekleurd glas met zilveren randen en een onedele armband met schakels voorzien van schilden en jonkvrouwen en jonkheren, met goudkleurige details. 19-20 c...
Engelse zilveren 3 tanden vork, 925/000, met weerhaak en lange steel met fraai bewerkt heft. MT.: S.Greenberg & Co, - Israel Sigmond Greenberg-, Birmingham, jl.:K: 1909. 16 cm, ca. 17 gr. Cond.: G
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's. Een paar ronde oorknoppen met een kleine zirconia en een paar langwerpige oorstekers met 2 witte en zwarte langwerpig geslepen zirconia's. ø 9 e...
Zilveren briefopener, 835/000, bekroond met een fraaie wijze uil. MT.: P. van Oostrom & zn, Schoonhoven, jl.: k: 1946 13 cm, ca. 14 gr. Cond.: G
Collier gemaakt van Chinese porseleinen kralen met bijpassende armband. Geknoopt collier met witte kralen met blauwe beschilderingen, ø 15 mm. met onedele sluiting. Met bijpassende armband, kralen ø 1...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia. Ring met aan de bovenzijde versierd met een soort wolknopje bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 3,5 mm. ø 63 ca. 3,4 gr.
3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...
Zilveren hanger, 835/000 met ivoren heft. Hanger in de vorm van een sikkel met ivoren greep. Grootte 6,5 cm. Nieuw
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G
Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G
Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G
Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm
Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G
Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G
Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G
Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G
Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.
Drie armbanden met zilveren parel en turkoois. Drie armbanden, geregen op elastiek met smalle buisvormig gekrulde zilveren schakels met daartussen bij 2 armbanden kralen van turkoois en bij één armban...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. Cond.: R-G
Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...
Zilver verguld collier met hanger, 925/000. Een rond Venetiaans collier met een langwerpige hanger met 2 cognackleurige zirconia's en een witte zirconia. Grootte hanger 35x9 mm. Lengte collier 45 cm. ...