Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.
Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G