Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Rosenthal vaas
Startpreis 60 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

Kavel bodemvondsten etc.
Ergebnis: 160 EUR

Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G

Kutani vazen
Startpreis 150 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Ergebnis: 600 EUR

Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm

Delftsblauw plooibord
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G

Borstbeeld man
Ergebnis: 80 EUR

Antiek ivoren borstbeeld van een man 16cm. Cond.: G

Hoofd op paal
Startpreis 65 EUR

Antieke ivoren hoofd op zuil nr. 1911 in goede staat 16cm.

Ivoren okimono
Ergebnis: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

Groene vaas
Startpreis 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.

Limonadekan met glazen
Startpreis 30 EUR

Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G

9 Glazen, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

2 Kristallen bierkruiken
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G

Murano bonboniere
Startpreis 30 EUR

Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonboniere met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R

2 Art Deco schenkkannen
Startpreis 50 EUR

twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G

Sculptuur, H. Janzen
Startpreis 120 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

Beeldje, naar Rodin
Ergebnis: 35 EUR

Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm

Bronzen boekensteun, Napoleon
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G

Groot bronzen beeld
Startpreis 300 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Ergebnis: 190 EUR

Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.

Bronzen beeld, paard
Startpreis 750 EUR

Groot oud bronzen beeld, gesigneerd Remmington, voorstellend een springend paard met cowboy (20e eeuw) 53x51x17cm. Cond.: G

Spiegel met putti
Startpreis 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Biedermeier kinderbed
Startpreis 75 EUR

Antiek Duits Biedermeier kinderbed van kersenhout(fineer) omstreeks 1830 in originele staat(lichte schades) 90x70x120 Cond:R\G

4 Stoelen
Startpreis 80 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Lessenaar
Ergebnis: 100 EUR

Antieke grenenhouten lessenaar ca. 1900 in goede staat, met schrijfklep, en kelder met lades, deurtjes aan de zijkant en lade voor. staande op hoge poten.112x95x73 Cond:G