Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, koeien in stal 1373
Schilderij, koeien in stal
Startpreis 120 EUR
Schilderij/Kunstwerk, A. Vrede 1374
Schilderij/Kunstwerk, A. Vrede
Startpreis 25 EUR
Engelse litho, Kitburn 1375
Engelse litho, Kitburn
Startpreis 100 EUR
Heyboer, danseres 1376
Heyboer, danseres
Startpreis 220 EUR
Schilderij, havengezicht 1377
Schilderij, havengezicht
Startpreis 150 EUR
Schilderij, dansfeest 1378
Schilderij, dansfeest
Startpreis 750 EUR
Boekstal, winter 1379
Boekstal, winter
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Gesign.E.Dücker 1380
Gesign.E.Dücker

Ergebnis:

375 EUR

Evert Moll, havengezicht 1381
Evert Moll, havengezicht
Startpreis 1.250 EUR
Toon Koster 1382
Toon Koster
Startpreis 500 EUR
J.Beek 1383
J.Beek
Startpreis 120 EUR
Antony Keizer 1384
Antony Keizer
Startpreis 600 EUR
Ongesigneerd, boerderij 1385
Ongesigneerd, boerderij
Startpreis 100 EUR
Schilderij, van Deursen 1386
Schilderij, van Deursen
Startpreis 30 EUR
J. Stork, winter 1387
J. Stork, winter
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Gesigneerd CH. Dijkman 1388
Gesigneerd CH. Dijkman

Ergebnis:

170 EUR

F. Hoos, boerderij met schuur 1389
F. Hoos, boerderij met schuur
Startpreis 300 EUR
Verkauft
H. Balman 1390
H. Balman

Ergebnis:

240 EUR

F. Hoos, kerk nabij brug 1391
F. Hoos, kerk nabij brug
Startpreis 200 EUR
Schilderij, 1890 1392
Schilderij, 1890
Startpreis 200 EUR
V.d. AA, Albergen 1393
V.d. AA, Albergen
Startpreis 50 EUR
Indonesische School? 1394
Indonesische School?
Startpreis 150 EUR
Verkauft
V.d. AA, zeegezicht 1395
V.d. AA, zeegezicht

Ergebnis:

50 EUR

V.d. AA, schapen op heide 1396
V.d. AA, schapen op heide
Startpreis 75 EUR