Andy Warhol, screenprint, Mao Zedong, editie Sunday B. Morning, 90 x 90 cm.Cond.: G
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G
Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Naraay (waarschijnlijk Anton Naraay), olieverf op linnen, Christus 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G
Arie Pieter Nijgh, 1876-1959 Enschede.Genemuiden aquarel op papier, 31x18cm., Cond.:G
Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G
Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G
Gesigneerd A.M. Gorter (naar), olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G
Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.
Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Christus Pantokrater icoon met zegenende Jezus met wereldbol en kruis. Rand met geometrische motieven in mid-Russische stijl eind 19e eeuw 23x22,5cm.