Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 45x50cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met bloemen 71x50cm. Cond.: G
Groot porseleinen dienblad ca. 1910 met nikkelen bewerkte omranding en handgrepen in goede staat, gemerkt 53x34x5cm.
Bloedkoralen collier, 3 rijen, met ovaal GG, 585/000, sluiting. Cylindervormige kralen, 5x4mm met mooie GG 585, eindstukken. Lengte 40 cm.
Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 19x24cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: G
August Johannes Le Gras (Amsterdam 1864 - 1915 Laren), olieverf op linnen, Orientaalse steeg met figuur 33x24cm. Cond.: G
Grote tinnen barok kandelaar 18e eeuw met stempels, geheel staand op klauwpoten H.: 49cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U
Monnik en Diaken wijzen kind op Verschijning van de moeder Gods. Russische icoon ca. 1900, 21,5x17cm.
Kruis, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 4x3cm. ca 10,2 gr