Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Anton Heyboer
Startpreis 300 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 45x50cm. Cond.: G

Compositie jongen
Startpreis 40 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Ergebnis: 30 EUR

Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...

Alie Kruse Kolk, aquarel
Startpreis 50 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met bloemen 71x50cm. Cond.: G

Messing lamp
Ergebnis: 20 EUR

Oude messing tafellamp 20e eeuw 89xø50cm. Cond.: G

Dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Groot porseleinen dienblad ca. 1910 met nikkelen bewerkte omranding en handgrepen in goede staat, gemerkt 53x34x5cm.

3-Rij bloedkoraal collier
Ergebnis: 475 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen, met ovaal GG, 585/000, sluiting. Cylindervormige kralen, 5x4mm met mooie GG 585, eindstukken. Lengte 40 cm.

Slavenband, 6 edelstenen
Startpreis 1.300 EUR

Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...

Ger Dekkers, fotocollage
Ergebnis: 100 EUR

Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G

Peter Brouwer
Ergebnis: 400 EUR

Peter Brouwer, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 19x24cm. Cond.: U

Alie Kruse Kolk, aquarel
Startpreis 50 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: G

August Legras, schilderij
Ergebnis: 425 EUR

August Johannes Le Gras (Amsterdam 1864 - 1915 Laren), olieverf op linnen, Orientaalse steeg met figuur 33x24cm. Cond.: G

Tinnen barok kandelaar
Ergebnis: 100 EUR

Grote tinnen barok kandelaar 18e eeuw met stempels, geheel staand op klauwpoten H.: 49cm. Cond.: G

Barok dienblad, monogram
Startpreis 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

Zilveren tafelstandaard
Startpreis 200 EUR

Fraaie 1e gehalte zilveren tafelstandaard met handgreep, opgelegde bloem op de bodem en op zes pootjes. Voorzien van een stel geslepen kristallen zuurpotten met deksel. MT: J.M.van Kempen en Zn,.Voors...

Zilveren schaar
Ergebnis: 100 EUR

Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U

Inktstel, zilv. dopjes
Startpreis 250 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...

Aanbiedschaal zilver
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G

2 Zilveren natfruit lepels
Ergebnis: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Zilveren cakevork
Startpreis 35 EUR

Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U

Bronzen naakte man
Startpreis 250 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G

Jan te Wierik, litho
Startpreis 80 EUR

Jan te Wierik 1995, lithografie op papier, fantasiefiguren 90x40cm. Cond.: G

Icoon, Nicolaas
Startpreis 250 EUR

Monnik en Diaken wijzen kind op Verschijning van de moeder Gods. Russische icoon ca. 1900, 21,5x17cm.

Kruis parels
Ergebnis: 200 EUR

Kruis, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 4x3cm. ca 10,2 gr