Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm in het witgoud bezet met 13 roosgeselepen diamanten. ø kop 13 mm. ø 60. de band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ca ...
Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...
Stel zilveren bonbonschalen, 833/000, op een ovale ring met filetrand, voorzien van een ovaal gevormde schaal met gezaagd floraal patroon en 2 grepen gemaakt uit voluten. 17x10x6cm. Totaal ca 200 gram...
Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000. Bijbel met gecontourneerde sloten met gezaagd decor en versierd met graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:X:...
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met een band voorzien van schakeldecor. Met een vierkante kop bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilvereren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, e...
Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een met rib bewerkte rand met getorste bewerking en grepen met acanthusbladeren. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 39x21x6cm. ca 360 gram. In goede...
Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...
Zilveren inktstel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met geribde randen geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van een greep met 2 pennenhouders. Op het inktstel zitten 2 kristallen inktpotjes met ...
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...
Hanger, 375/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een rammelaar bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen edelstenen, onyx, chrysopaas en agaat. Grootte hanger 26x20mm. ca 3,0 gram. Als nieuw
Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse majolica pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarlijnen. Behoeft reiniging. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok van notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, breed gevlochten model met opgesoldeerde gecontourneerde elementen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 19 cm. breedte 15 mm. ca 22,0 gram. In go...
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met een prachtige schelpcamee. Ovale opengewerkte gouden rand versierd met graveerwerk en een getorste bewerking, voorzien van een grote fraai gesneden schelpc...
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant.. Een vierkant Venetiaans collier, 2,3x2,3mm, met in het midden een element floraal versierd met een golvende rij met 5 vierpoot chatons bezet met brilj...
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.