Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Miniatuur schilderijen
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startpreis 60 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Zilveren collier met hanger
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...

OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm.
Startpreis 350 EUR

Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Antiek Chinees blanc de Chine beeld, H 67 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke viool, 1900
Ergebnis: 130 EUR

Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Set van zes opium gewichten
Ergebnis: 120 EUR

Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Gouden ring chrysopaas
Startpreis 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met chrysopaas. Ring met smalle ovale zetkast bezet met een smal ovaal geslepen chrysopaas. breedte kop 27 mm. ø 53. ca 4,7 gram. In goede staat

Zware hardhouten buste van Che Guevara, H 40 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startpreis 240 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tabakspijpen
Ergebnis: 60 EUR

Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.

Collier van granaat met antiek gouden streekslot
Ergebnis: 250 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 7,5mm, bevestigd aan een groot geelgouden streekslot, 585/000, met knopjes en een rozet van granaatjes, met bijbehorende gouden eindstukken versierd met fili...

Granaat-armband
Ergebnis: 200 EUR

Armband van granaat met een geelgouden slot, 585/000. Armband van 4 rijen kleine gefacetteerde granaten, ø 2 mm, bevestigd aan een geelgouden slot in de vorm van een bloem met granaat en eindstukken g...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Startpreis 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Franse plaquette van brons
Startpreis 350 EUR

Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenpot, H 17 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 29 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met tuin decor + bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zilveren Maria hanger
Startpreis 80 EUR

Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat

2 Zilveren designringen
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startpreis 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Cassette met 80 kaarten van ontwerpers
Startpreis 60 EUR

Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.

Gouden hanger met bloedkoraal
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat

Antiek bronzen figuur, 1900
Startpreis 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke beddepan, 1800
Ergebnis: 110 EUR

Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 19,8 cm. In goede staat.

Rose gouden ring met zwart diamanten
Startpreis 450 EUR

Rosé gouden ring, 750/000, met zwarte diamant. Strakke vierkante aan één zijde bezet met 7 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct. Breedte 3,1 mm, ca 8,0 gram. In zeer goede staat

Amerikaans bronzen figuur
Ergebnis: 1.500 EUR

Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Franklin Mint, Bronzen olifant
Ergebnis: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startpreis 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Zilveren armband grof
Startpreis 250 EUR

Grove zilveren armband, 925/000, gemerkt Band of Angels, met grote zilveren ogen, achtvormige schakels met ruitdecor en rechthoekige schakels met ribdecor. De armband is voorzien van een kapitolstok. ...

Zilveren wijnfles-houder
Startpreis 425 EUR

Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat

Antiek terracotta beeld, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Ergebnis: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Zilveren bewerkte doos
Ergebnis: 300 EUR

Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. Het gecontourneerde scharnierende deksel is tevens voorzien van f...

Zilver vergulde choker met robijn
Startpreis 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...

Franse figurengroep van Moreau, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret, Leiden 1774
Ergebnis: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...

Zilveren strijdwagen
Ergebnis: 1.800 EUR

Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...

Antiek enkelloops geweer, L 108 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.

Drie helmen
Startpreis 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Lot met diverse leger items
Ergebnis: 70 EUR

Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke bajonetten
Ergebnis: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.