Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Bretterstoel. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 93 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Engelse ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier oorstoel met latere bekleding. Afmeting: 104 x 55 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.
Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse design Mondi Softchairs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Willen III speeltafel. Afmeting: 73 x 70 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met bandintarsia, lade, vakverdeling en wolzak. Met lyra-vormige poten. Afmeting: 72 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.
Ovale vossenkop-tafel van massief eiken. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 53 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Laat biedermeier sofa. Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie met notenhouten spiegel + originele console. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 260 x 35 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.
Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten empire vitrine opzet kast met vergulde bronzen kariatiden. Gesigneerd H. Pander. 19e Eeuw. Afmeting: 215 x 147 x 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse palissanderhouten naaitafel met florale intarsia, lade + vakverdeling. Circa 1860. Afmeting: 71 x 53 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.
Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Antieke majolica + hardhouten geëboniseerde piedestal. Floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 96 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine opzet kast met twee lades. Twee-delig. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 167 x 90 x 30 cm. In goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Noord-Duitse stoelen met intarsia, met naam, datering en vlechtwerk zittingen. 1815 + 1851. Vierländer/Altländer. Diverse houtsoorten. Afmeting: 95 x 56 x 65 cm./94 x 60 x 43 cm. In goed...
Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarisa van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Zuid-Duitse essen met notenhouten fineer Louis Seize commode. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 102 x 118 x 58 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
Massief eiken rolbureau. Barok. Met twee deuren boven, uitschuifbare schrijfplank, laden et cetera. Circa 1780. Afmeting: 228 x 125 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 84 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.