18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.