Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten Schwarzwald tafelstuk met patrijs. Schaal in bladvorm. Circa 1890. Afmeting: 23 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.