Zilveren wijwaterbakje, 800/000, opengewerkt model met in het midden een rechthoekig lijstje gevuld met een afbeelding van Maria op hout. 10x5cm. bruto gewicht ca 45 gram. In goede staat
Twee zilveren lepels en vorken, 833/000, voorzien van dubbel lof en een rond model met kam. MT.: C.Tevel, Middelburg, jl.:b:1809. 20,5cm. totaal ca 191 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal opengewerkt model met krullen en graveerwerk. 18x12x3cm. ca 85 gram. Amsterdam, jl.:Y:1933. In goede staat
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Doosje uit schildpad, rechthoekig gecontourneerd model, gevuld met 12 zilveren koffielepels en 6 borrellepels voorzien van een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. zilver totaal ca 200 gram. ...
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Kleine zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met schep. Voorzien van biedermeier graveerwerk. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. 10x4,5x8cm. ca 74 gram. In goede staat
Fraaie zilveren bonbonmand, 833/000, met ajour gezaagde spijlenrand en voorzien van een opgesoldeerde parelrand. Afmeting: 15 x 8,5 x 5 cm. Gewicht: ca. 58 gr. MT. A. Meier, Schoonhoven.jl.:Q:1926 In ...
Kristallen theebus met zilver, 835/000. Ovaal geslepen theebus met sterdecor, voorzien van een zilveren deksel en rand met parelrand. 11x9x9cm. In goede staat
Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a., gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 5...
Zilveren schaal, 835/000, ovaal opengewerkt biedermeier model voorzien van greepjes met bloemdecor en geplaatst op een ovale voet. Schoonhoven. jl.:f:1965. 21x9x5cm. ca 92 gram. In goede staat.
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen en ruitvormig decor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. 13x10x6cm. ca 78,9 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: C:19...
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Prachtige zilveren boullior, 925/000, ovaal gecontourneerde kan met een gekrulde greep met hout en een scharnierend deksel voorzien van houten knop. De kan kan vastgemaakt worden op het bijbehorende c...
Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Belgische of Franse brandweerhelm met binnenhelm. Soldat de la grande guerre. 1914 - 1918. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Koppel antieke pistolen met octagonale loop en mahonie kolf. Afmeting: L 17,3 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren kanon. Naar oud voorbeeld scheepskanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.